• Przeprowadzki zadzwoń

    Zadzwoń
    (42) 678 16 11

  • Przeprowadzki czas pracy

    Pracujemy
    Pon - Pt 9.00 - 17.00

Autor Przeprowadzki znajduje się w ścisłej czołówce firm działających w Polsce na rynku firm przeprowadzkowych.

Przeprowadzki tylko z Autor Przeprowadzki

Od wielu lat posiadamy doświadczony, wyspecjalizowany zespół, który jest gwarancją sprawnej i profesjonalnej przeprowadzki. Naszą działalność prowadzimy od ponad 20 lat na terenie całego kraju, jak również poza jego granicami. Proponujemy Wam usługi na najwyższym poziomie, dbając o spełnienie Waszych oczekiwań.

Naszą renomę potwierdzają liczne referencje, które otrzymaliśmy od zadowolonych klientów. Zajmujemy też wysoką pozycję w rankingach informujących o wynikach firm tego typu.

Jako Autor Przeprowadzki dysponujemy flotą samochodów transportowych, szeroką gamą sprzętu (także do realizacji zleceń nietypowych) a także zróżnicowaną paletą materiałów zabezpieczających mienie. Dzięki posiadanej przez nas zewnętrznej windzie transportującej wykorzystujemy zarówno wewnętrzną i zewnętrzną stronę obiektu, co pozwala znacznie zaoszczędzić Wasz czas.

Jakość oferowanych przez nas usług daje naszym Klientom poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Ponadto, jesteśmy konkurencyjni pod względem ceny.

Warto dodać o naszym zaangażowaniu lokalnym: jako Autor Przeprowadzki jesteśmy członkiem Forum Rekomendacji Biznesowych funkcjonującym przy Łódzkiej Izbie Przemysłowo Handlowej oraz parterem Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.